Zabieg rozjaśniający okolice oczu

Zabieg rozjaśniający okolice oczu

Kategoria: Zabiegi na oczy
Producent: VIP Salon Urody
Cena: 100,00 zł

CIENIE I OPUCHNIĘCIA WOKÓŁ OCZU?

ZMĘCZONA SKÓRA OCZU?

Zapraszamy na zabieg rozjaśniający LIGHT UP EYE TREATMENT !!

skuteczny bioaktywny zabieg, natychmiastowo rozjaśniający spojrzenie. Eliminuje objawy i przyczynę pojawiania się zmian skórnych wokół oczu

Wskazania:
Zmiany skóry wokół oczu rzadko występują w pojedynkę. Najczęściej jest to problem złożony z kilku zmian występujących w różnych kombinacjach. Zależą to od predyspozycji genetycznych, diety, środowiska zewnętrznego i pielęgnacji.

Cienie - obszar wokół oczu jest silnie i płytko unaczyniony, wrażliwy na uszkodzenia. Mikrozapalenia i zatory powodują odkładanie się hemoglobiny na ściankach naczyń krwionośnych, powodując efekt cieni pod oczami. Ponadto nieprawidłowe krążenie to nieprawidłowe odżywienie skóry, co w rezultacie powoduje suchość i utratę jędrności.
Cienie mogą być też wynikiem stresującego trybu życia, alergii, przebytych chorób lub pamiątką przekazaną w genach przez przodków. Szare obwódki pod oczami na ogół z wiekiem stają się coraz wyraźniejsze.

Opuchnięcia i „worki” – powieka górna to obszar, posiadający zwiększoną ilość adipocytów, wrażliwy na odkładanie się tłuszczu. Ponadto nieprawidłowy drenaż płynów ustrojowych powoduje efekt opuchnięcia i zwiotczenia skóry.

Przebarwienia – spowodowane urazami naskórka, podrażnieniem kosmetykami. Stany zapalne zwiększają produkcję melaniny, która kumuluje się, powodując dyschromie.

Zmarszczki mimiczne – pojawiają się wcześnie – już po 20 roku życia, bo przez całe dnie skóra wokół oczu poddawana jest pracy mięśni okrężnych, najczęściej jednokierunkowo (mrużenie oczu), powodujące szybkie pojawienie się „kurzych łapek”.

Efekty:
natychmiastowa redukcja cieni i obrzęków wokół oczu;
rozjaśnienie przebarwień skórnych;
przywrócenie prawidłowej mikrocyrkulacji;
likwidacja zastojów limfy wokół oczu;
nawilżenie oraz poprawa elastyczności i sprężystości skóry.


Zabieg trwa około 60 minut. Może być wykonywany jednorazowo oraz w serii.
Zapraszamy!

AddThis Social Bookmark Button

Zobacz także: